Відпочинок в Одесі

Вітаємо у серці курортної Одеси

Бронюйте з нами

R

Гарантія кращої ціни

R

Гарантія якості

Розваги

Відпочинок в Одесі

Готель «Морський» розташовано у Приморському районі Одеси на березі Чорного моря. Цю місцевість назвали Аркадією на честь одного з регіонів Греції. За уявленнями давніх греків, це ідеалістичне місце, мешканці якого ведуть гармонійний спосіб життя. Зараз в Аркадії – найвідоміші пляжі міста та яскрава крапка нічного життя на карті сучасної Одеси. Вдень на вас чекають різноманітні морські розваги, а також екскурсії в історичну частину міста.

Інформація

Всі розваги поруч

Готель «Морський» розташовано у Приморському районі Одеси на березі Чорного моря. Зараз в Аркадії - найвідоміші пляжі міста та яскрава крапка нічного життя на карті сучасної Одеси.

Пляжі Аркадії

Морський відпочинок в Одесі підходить усім - і молоді, і сім'ям із дітьми, і тим, хто подорожує один. Пляжі Аркадії - візитівка Одеси, тут зосереджені основні морські розваги міста. На пляжах можна орендувати парасолі та шезлонги, також скористатися душовими кабінками з прісною водою.

Ресторани та бари
Багато туристів називають Одесу «найсмачнішим містом України» й недарма, адже тут вміють смачно готувати. Особливою популярністю користуються «Міський ринок їжі», кафе Benedikt, «Стейкхаус. М'ясо та вино», ресторани Maman та «Дача». Проте смачно пообідати або повечеряти можна не лише у центрі міста, а й в Аркадії.
Нічне життя
Аркадія - серце нічного життя Одеси, тут танцюють до ранку під треки відомих діджеїв або живі виступи найпопулярніших зірок та зустрічають світанок на березі моря. Найпопулярніші клуби - «Ітака» й «Ібіца». Тут налаштовано відмінний звук та є кілька зон відпочинку.
Аквапарк

Аквапарк в Аркадії - можливість незабутньо провести час на свіжому морському повітрі. Аквапарк займає територію 20 тис. кв. метрів. Окрім шести водних гірок різних форм і розмірів, на гостей чекає хвильовий басейн, спазона та ігровий комплекс для дітей.

Активні розваги
Біля моря в Аркадії гості Одеси знайдуть різноманіття активних морських розваг. Окрім того, в Аркадії розташована Траса здоров'я - шість кілометрів асфальтованої дороги над пляжами, - створена для ранкових або вечірніх пробіжок та їзди на велосипеді.
Одеса та навколо
В Одесі навіть вибагливий турист знайде розвагу для себе. Пiсля відвідування обов'язкових об'єктів на кшталт Дерибасівської та Приморського бульвару, можна зайти до одного з численних музеїв або придбати квитки на вечірню виставу в Оперному театрі. Після цього відпочити в тіні парку Шевченка. Не менше цікавих місць і поблизу Одеси, наприклад, Куяльницький лиман або острів Березань.
Готель «Морський»

Чекаємо на вас в Одесі!

Автовокзал - 9 км (30-35 хвилин)
Аеропорт - 9 км (20-30 хвилин)
Залізничний вокзал - 6 км (15-20 хвилин)
Морський вокзал - 8,5 км (25 хвилин)
Центр міста (вул. Дерибасівська) - 8 км (20 хвилин)